ایران در نمایشگاه صنایع فرهنگی غرب چین برای نخستین بار حضور یافت

0

نمایندگان گردشگری ایران در نهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع فرهنگی غرب چین (شی‌آن) حضور یافتند.
به گزارش # همایش نیوز به‌ نقل از روابط‌ عمومی کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی؛ جمهوری اسلامی ایران برای نخستین بار و به عنوان میهمان ویژه با مدیریت کانون جهان‌گردی و اتومبیل‌رانی (به نمایندگی از سوی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری) در نمایشگاه بین‌المللی صنایع فرهنگی شی‌آن ۲۰۱۸ حضور دارد.
غرفه کشورمان در این نمایشگاه با مساحتی حدود ۳۰۰ متر مربع در سالن بین‌المللی نمایشگاه (B۱) قرار دارد.
در این غرفه موسیقی زنده اقوام مختلف کشور توسط گروه موسیقی روناک اجرا و محصولات صنایع دستی به دست هفت هنرمند حاضر از استان‌های زنجان، کرمانشاه، اصفهان و… به صورت زنده تولید می‌شود.
همچنین در این غرفه برنامه‌های متنوع فرهنگی اجرا و غذا‌ها و نوشیدنی‌های ایرانی سرو می‌شود.
نمایش کتب ترجمه شده ایران به زبان چینی، نمایش فرش‌ها و تابلو فرش‌های ایرانی، آموزش زبان فارسی و معرفی فرهنگ ایرانی، نمایشگاه عکس جاذبه‌های ایران در قالب ۵٠ تابلو، از دیگر برنامه‌های غرفه کشورمان در نمایشگاه شی‌آن به‌شمار می‌رود که با استقبال بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان روبرو شده است.

در برپایی غرفه کشورمان در نمایشگاه صنایع فرهنگی غرب چین، سفارت جمهوری اسلامی ایران در چین و سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی نیز مشارکت دارند.

ایرلاین‌ها، انجمن‌های گردشگری منطقه‌ای و ملی، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها، پارک‌های تفریحی و سرگرمی‌ها، شرکت‌های اجاره ماشین، توراپراتورها، آژانس‌های مسافرتی، موسسه‌های آموزش بین‌المللی، تولیدکنندگان صنایع دستی، هدایا، غذا و نوشیدنی، لوازم خانگی، لوازم الکترونیکی، کالا‌های مصرفی و … از جمله شرکت کنندگان در این دوره از نمایشگاه هستند.

نمایشگاه صنایع #فرهنگی شی‌آن ۲۰۱۸ تا ۱۹ شهریور ۹۷ دایر خواهد بود.

Comments are closed.