برگزاری سومین همایش ملی نیروگاه‌های خورشیدی ایران

0

سومین همایش ملی نیروگاه‌های خورشیدی ایران، دهم و یازدهم مهرماه سال جاری در تهران برگزار می‌شود.

به گزارش همایش نیوز، به نقل از وزارت نیرو، سومین همایش ملی نیروگاه‌های خورشیدی ایران با حضور فعالان، سرمایه گذاران، تشکل‌های صنفی و نهادهای دولتی و خصوصی ایران، دهم و یازدهم مهرماه سال جاری در محل همایش‌های بین المللی صدرا در تهران برگزار می‌شود.

تحلیل اقتصادی و سرمایه‌گذاری احداث نیروگاه‎‌های خورشیدی در شرایط فعلی ایران، سیاست گذاری های آتی دولت در این حوزه، ارایه مباحث فنی، انتقال تجربه های احداث شده، چالش های احداث و بهره برداری و قوانین و مقررات اخذ مجوز و سرمایه‌گذاری در نیروگاه های خورشیدی و… از مهمترین موضوعاتی هستند که در این همایش ارایه خواهد شد.

این رویداد تخصصی به عنوان بزرگترین گردهمایی نیروگاه‌های خورشیدی ایران، فرصتی استثنائی برای ایجاد ارتباط و شبکه سازی میان سرمایه گذاران و فعالان نیروگاه‌های خورشیدی در ایران خواهد بود.

سه کارگاه تخصصی با عناوین، طراحی سیستم الکتریکال، حفاظتی و کنترل نیروگاه خورشیدی بزرگ، طراحی کاربردی نیروگاه خورشیدی بزرگ با نرم افزار ۶ PVSyst با مدلسازی نیروگاه واقعی در ایران و آموزش علمی طراحی و نصب نیروگاه خورشیدی با مونتاژ کارگاهی سیستم واقعی خورشیدی نیز همزمان با همایش برگزار می شود.

Comments are closed.