دانشجویان و استادان دانشگاه اصفهان  به فرصت مطالعاتی اعزام می شوند

0

 

به گزارش همایش نیوز، رییس دانشگاه اصفهان ظرفیت فرصت مطالعاتی بلند مدت و اعزام ۵۰ دانشجو دکتری و ۱۶ استاد دانشگاه اصفهان  را در سال ۹۷ اعلام کرد.

عضو هیات دانشگاه اصفهان اظهار کرد: با حفظ کیفیت برنامه‌های دانشگاه، فرصت مطالعاتی خارج از کشوربا صرفه جویی هزینه‌های جاری و ریالی از طرف دانشگاه اصفهان با همت مسئولان مرتبط و حذف کلاس‌های تکراری در سال جاری اجرا خواهد شد.

دکتر هوشنگ طالبی در گفت‌وگو با همایش نیوز فرصت‌های مطالعاتی دانشجویان دکتری و استادان دانشگاه اصفهان دارای اهمیت زیادی است به طوری که تصمیم بر آن گرفته شد ۱۶ استاد دارای قابلیت های علمی بالا به فرصت مطالعاتی بلند مدت و ۶ تا ۹ ماه فرستاده شوند.

از بین این تعداد ۶ نفر آنها اعزام شده و بقیه استادان با مشکل نوسانات ارزی مواجه شده و هنوز اقدامات اعزام آنها انجام نگرفته است. اعزام آنها بعد از اولویت سنجی صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه گفت مانند سالهای قبل سعی داریم ۵۰ هزار دانشجو به فرصت مطالعاتی اعزام شوند و کاهی در این زمینه نداشته باشیم. بر این باور هستیم که  کمبود ارز نباید مانع پیشرفت علمی شود و درصورت تامین آنها فواید حاصل از آن به ما بازخواهد گگشت.

 

 

 

 

Comments are closed.