سومین کنفرانس ملی روان شناسی در سالن همایش های اصفهان

0

سومین کنفرانس ملی روان شناسی، متشکل از اساتید دانشگاههای برتر کشور ۳-۴ دیماه ۱۳۹۷ در سالن همایش های بین المللی اصفهان سیتی سنتر برگزار خواهد شد.

به گزارش همایش نیوز، این گردهم آییبا هدف گردهمایی سالانه متخصصان، ارائه دستاوردهای علمی و پژوهشی، آشنایی با مسائل و دستاوردهای روز و دریافت آموزش­ های کوتاه ­مدت برگزار می­ گردد.
دبیر اجرایی این کنفرانس از امکان اقامت در روز قبل از برگزاری کنفرانس در شهر اصفهان خبر داد و گفت با هماهنگی با تعدادی از هتل های شهر اصفهان جهت اقامت در روز قبل از برگزاری کنفرانس ، پژوهشگران می توانند روز قبل از برگزاری در شهر اصفهان حضور بهم رسانند.
طبق قوانین جدید و مصوبه وزارت علوم تحقیقات و فناوری و همچنین دستورالعمل برگزاری همایش های علمی – پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی از این پس تنها کنفرانس هایی که در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام(ISC) به ثبت رسیده باشند دارای اعتبار از نظر وزارت علوم هستند و تنها مقالات ارائه شده در ISC دارای امتیاز پژوهشی و نمره پایان نامه می باشند.
از این رو این  گردهم آیی نیز مقاله های پذیرفته شده را در پایگاه استنادی جهان اسلام نمایه خواهد کرد.

دبیر اجرایی به اطلاع می رساند با تمهیدات اندیشیده شده، جهت رفاه حال کلیه عزیزان و به خصوص آن دسته از افرادی که امکان حضور فیزیکی در روز همایش را ندارند دبیرخانه اجرایی بسته ثبت نام کنندگان غیرحضوری را به همراه کتاب الکترونیک مجموعه مقالات و دیگر خدمات انتخابی به آدرسی که در هنگام ثبت نام درج شده است ارسال می نماید. لذا خواهشمند است شرکت کنندگان در هنگام ثبت نام در تکمیل نمودن اطلاعات مربوطه دقت نمایند.

کمیته علمی از کلیه پژوهشگران، صاحبنظران و علاقمندان که در محورهای روان شناسی فعالیت می­ کنند، دعوت می­نماید مقالات خود را که حاوی آخرین یافته ­های علمی است به دبیرخانه ارسال نمایند.

Comments are closed.