فراخوان جشنواره ابوذر با ۹ محور کلیدی

0

هشت رشته خبری و هنری با ۹ محور می توانند در جشنواره ابوذر شرکت کنند.

به گزارش همایش نیوز، علی مسلمان صبح سه‌شنبه در نشست ستاد برگزاری جشنواره ابوذر از اعلام فراخوان این جشنواره در ۹ محور خبر داد و ابراز داشت: مهلت ارسال آثار تا پانزدهم آبان ماه اعلام‌شده است و علاقه‌مندان می‌توانند آثار رسانه‌ای خود را در بخش‌های گزارش، تیتر، یادداشت و سرمقاله، فیلم کوتاه خبری، کاریکاتور و عکس به دبیرخانه این جشنواره ارسال کنند.

وی افزود: با توجه به اینکه در آستانه چهل‌سالگی انقلاب قرار داریم لذا پاسداشت مراسم پیروزی انقلاب  یکی از مهم‌ترین بخش‌های جشنواره ملی ابوذر را تشکیل می‌دهد لذا آثار مطبوعاتی و خبری درباره موضوعات و گرایش‌های این عنوان حائز اهمیت است.

رئیس سازمان بسیج رسانه استان سمنان بابیان اینکه علاوه بر پیروزی انقلاب موضوعات دیگری نیز در جشنواره مطرح است، ابراز داشت: اقتصاد مقاومتی، مقاومت و دفاع مقدس، مسائل صنفی خبرنگاران، مبارزه با آسیب‌های اجتماعی، خدمات اجتماعی و محرومیت‌زدایی، حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، بصیرت و دشمن‌شناسی، استکبارستیزی و بدعهدی آمریکا و بخش آزاد محوریت جشنواره ابوذر را شامل می‌شود.

مسلمان در ادامه تصریح کرد: این جشنواره با مشارکت هفت نهاد فرهنگی در استان برگزارشده و آثار برتر به جشنواره ملی راه خواهد یافت که برای بررسی محتوایی گروهی از متخصصان دانشگاهی در این جشنواره نظارت خواهند داشت.

وی افزود: علاقه‌مندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند  برای کسب اطلاع بیشتر و دریافت فرم ثبت‌نام به اداره‌های فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و شهرستان‌ها، خانه مطبوعات، انجمن خبرنگاران مراجعه و یا از پایگاه اطلاع‌رسانی جشنواره به آدرسaboozarfest.ir بازدید کنند.

Comments are closed.