معرفی برگزیدگان پارک فناوری پردیس

0

برگزیدگان پارک فناوری پردیس در شانزدهمین دوره اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های این پارک با اهداء تندیس و لوح یادبود معرفی و تجلیل شدند.

به گزارش همایش نیوز، در آئین شانزدهمین دوره اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس که با حضور دکتر حبیب الله بیطرف معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت و جمعی از اعضاء هیات امناء و مدیران عامل شرکت های عضو پارک فناوری پردیس همراه بود، در حوزه همکاری های فناورانه بین المللی جایزه ویژه و عنوان برتر شانزدهمین دوره اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس به شرکت نارین ایده پاسارگاد به مدیرعاملی محسن تسخیری تعلق گرفت.
در بخش توسعه فناوری و همکاری های پژوهشی نیز جایزه ویژه و عنوان برتر شانزدهمین دوره اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس به شرکت مروابن به مدیرعاملی سیدمحمدرضا مرتضوی اهدا شد.
همچنین براساس این گزارش در حوزه توسعه کسب و کار پارک فناوری پردیس جایزه ویژه و عنوان برتر به شرکت کاراندیش سیستم به مدیرعاملی مهندس کاویان تعلق گرفت.
شرکت فراطیف پویا به مدیرعاملی دکتر مهدی توحیدیان در حوزه شرکت های نوپا عضو مرکز رشد فناوری نخبگان نیز موفق به دریافت جایزه ویژه و عنوان برتر شانزدهمین دوره اجلاس سالیانه و جشنواره برترین های پارک فناوری پردیس را به خود اختصاص داد.
در حوزه ارزش آفرینی در مرکز رشد فناوری نخبگان و از میان شرکت های نوپا جایزه ویژه و عنوان برتر به شرکت توسعه پایدار سلمان با مدیرعاملی مهندس سید ابوالقاسم حقیقت حسینی اهدا شد.
همچنین در بخش ارائه خدمات کسب و کار به شرکت های عضو پارک در میان اعضای مرکز توسعه کسب و کار پارک فناوری پردیس نیز جایزه ویژه وعنوان برتر به موسسه امین مشاوران راسخ با مدیرعاملی مهندس محمود سلیمانی تعلق گرفت.
اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس هرساله با هدف ارائه گزارش یکساله عملکرد پارک، آگاهی از آخرین اقدامات و دستاوردهای شرکت‌های عضو، رونمایی از دستاوردهای برجسته فناورانه، انتخاب برترین شرکت‌های عضو پارک و سازمان و اشخاص حقوقی همکار در زمینه‌های مختلف با حضور مدیران ارشد شرکت‌ها و نمایندگان برخی از سازمان‌های دولتی و صنعتی مرتبط با فعالیت‌های پارک برگزار می‌شود.
رونمایی از آخرین دستاوردهای فناورانه شرکت‌های عضو نیز یکی از برنامه‌های اصلی این رویداد است.
در «شانزدهمین اجلاس سالیانه و جشنواره برترین‌های پارک فناوری پردیس» نیز همانند سالهای قبل آخرین سه دستاورد برتر فناورانه شرکت‌های عضو پارک فناوری پردیس معاونت علمی معرفی شد.
بر اساس این گزارش، در این آئین از سه دستاورد برتر شامل محصول پرینتر سه بعدی Sls با نام تجاری تیوان R230 از شرکت دانش بنیان آسال لیزر ساخت، محصول تخلیه اتوماتیک آب مخازن نفتی و همچنین محلول ضدعفونی و پاکسازی کانال ریشه دندان از شرکت بازرگانی تولیدی مروابن رونمایی شد.

Comments are closed.