نخستین جشنواره آنلاین موسیقی کشور برگزار می شود

0

اولین جشنواره آنلاین موسیقی کشور با حضور هنرمندان شناخته‌شده موسیقی ایران برگزار می شود.

به گزارش همایش نیوز، این هنرمند در تشریح جزئیات اولین جشنواره آنلاین موسیقی کشور توضیح داد: «شکوفا» اولین جشنواره آنلاین موسیقی کشور است که پس از یک‌سال مطالعه و بررسی با حضور شناخته‌شده‌ترین استادان و هنرمندان موسیقی ایران در بهار ۹۷ فعالیت خود را آغاز کرده است.

وی توضیح داد: جشنواره‌های آنلاین به علت اینکه محدود به مکان و طی مسافت‌های طولانی و طاقت فرسا نیستند به راحتی و با کمترین و ارزان‌ترین حالت ممکن قابل برگزاری هستند. به این صورت که هنرجویان و موزیسین‌های علاقه‌مند با فیلم‌برداری از نوازندگی یا خوانندگی خود و بارگذاری آن در سایت می‌توانند در جشنواره شرکت کنند و سطح و رتبه خود را در میان هزاران نفر بسنجند. این فعال عرصه موسیقی درباره اهداف برگزاری این جشنواره گفت: کشف و شناسایی افراد مستعد و ایجاد فرصت‌های مختلف برای اهالی موسیقی دو ماموریت اساسی ما برای برگزاری جشنواره «شکوفا» است.

شکوفا مخفف عبارت «شبکه کشف و فرصت آفرینی» است که ماموریت و هدف خود را در تشکیل فضایی برای دیده شدن هنرمندان و ایجاد فرصت‌های موثر برای آنان تعیین کرده است. طراح و ایده‌پرداز جشنواره

موسیقی«شکوفا» افزود: بعد از طراحی ایده برگزاری جشنواره، موضوع را با چند هنرمند در میان گذاشتم که خوشبختانه با استقبال این عزیزان مواجه شدم و در نهایت تمام هزینه‌ها و زحمات و خستگی‌ها را با افتخار و عشق به جان خریدم و سامانه «شکوفا» متولد شد تا بتواند آرزوهای دوستداران موسیقی را در حد وسع و توانش برآورده کند. این سامانه در آینده‌ای نزدیک از فازهای دیگر خود رونمایی می‌کند و امیدواریم با تشویق موزیسین‌ها و حمایت آنان، شاهد تولید آثاری غنی و عمیق باشیم و مرزهای موسیقی ایران را گسترش دهیم.

Comments are closed.