هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت برگزار می‌شود

0
هشتمین نشست هیئت‌های استانی نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت علوم، تحقیقات و فناوری، ۱۴ و ۱۵ شهریور ماه به میزبانی پژوهشگاه شیمی و مهندسی شیمی برگزار می‌شود.

به گزارش همایش نیوز به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته توسط مرکز ناتک، این نشست با حضور دبیران، کارشناسان و اعضای هیئت‌های استانی با رویکرد ارائه روش‮ها و برنامه‮های مناسب برای نظارت و ارزیابی در زیرنظام‌های آموزش عالی در حوزه‮های آموزشی، پژوهشی، فرهنگی و اجتماعی برگزار می‌شود.
تبیین فرآیندهای نظارت و ارزیابی سند برنامه جامع و راهبردی موسسات آموزش عالی، ارائه روش‮ها و برنامه‮های موفق دبیران و کارشناسان هیئت‮های استانی درخصوص نحوۀ نظارت و ارزیابی زیرنظام‌های آموزش عالی، هم‌اندیشی درخصوص مسائل و مشکلات هیئت‮های نظارت، ارزیابی و تضمین کیفیت استانی و اعلام نتایج ارزیابی عملکرد هیئت‮های استانی از جمله اهداف برگزاری هشتمین نشست هیئت‌های استانی است.
همچنین در راستای افزایش سرعت اطلاع‌رسانی و مستندسازی فعالیت‌ها، صفحه “روزشمار هشتمین نشست هیئت‌های استانی ناتک” نیز در سایت این مرکز به آدرس الکترونیکی https://nezarat.msrt.ir راه‌اندازی شده است.

Comments are closed.