چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی

0

چهارمین کنفرانس بین المللی وب پژوهی در همجواری نمایشگاه کسب و کار های نوپا و استارت آپی وب و اینترنت برگزار گردید.

به گزارش همایش نیوز، آقای دکتر طیبی رئیس جهاد دانشگاهی و مهندس جهانگرد معاون نوآوری وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از سخنرانان افتتاحیه کنفرانس بودند

این کنفرانس با حضور میهمانان خارجی در دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی برگزار شد

این کنفرانس با حمایت سازمان‌های اصلی حوزه فناوری اطلاعات کشور و توسط دانشگاه علم و فرهنگ جهاد دانشگاهی برگزار شد.

موفق به اخذ نمایه‌های SID و ISC شد و توانست مورد حمایت IEEE قرار گیرد و مقالات لاتین پذیرفته شده به پایگاه IEEE Xplore ارسال خواهند شد.

لازم به ذکر است، IEEE مهمترین پایگاه اطلاعاتی در حوزه برق، کامپیوتر و فناوری اطلاعات در جهان محسوب می‌شود و کنفرانس‌ها جهت نمایه شدن در این پایگاه باید حدنصاب آن را کسب کنند. به گفته دبیر علمی این کنفرانس ۱۴۸ مقاله از پژوهشگران داخلی و خارجی دریافت گردیده که ۵۰ مقاله در طول برگزاری این کنفرانس به صورت شفاهی و پوستر ارائه گردیده است.
همچنین برای این کنفرانس ۳ سخنران کلیدی از اتحادیه اروپا – پروفسور فرانک فان هارملن، استاد دانشگاه علوم کامپیوتر دانشگاه Vrije هلند، دکتر جورج گاتلاب، استاد دانشگاه آکسفورد انگلستان و پروفسور گابریلا پاسی، استاد دانشگاه میلان ایتالیا – دعوت شده بودند که در مورد آخرین پروژه‌ها و دستاوردهای حوزه وب پژوهی در این کنفرانس سخنرانی نمودند.

در طی دو روز برگزاری کنفرانس، دو سخنران کلیدی، یک پنل آینده وب، ۹ پنل ارائه شفاهی مقالات و ۵ کارگاه آموزشی برگزار گردید.

Comments are closed.