۵ شرکت خصوصی برای تامین کاغذ مطبوعات اعلام آمادگی کرد

0

۵ شرکت خصوصی برای همکاری با معاونت مطبوعاتی در تامین کاغذ نشریات با اداره کل مطبوعات و خبرگزاری های داخلی از تفاهم کردند.

به گزارش همایش نیوز، به نقل از روابط عمومی معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی، پس از انتشار خبر هفته گذشته مبنی بر امضای تفاهم‌نامه با دو شرکت واردکننده کاغذ برای تامین کاغذ نشریات، سه شرکت خصوصی دیگر نیز آمادگی خود را در این زمینه اعلام کردند که پس از انجام بررسی‌های لازم، تفاهم‌نامه همکاری با این شرکت ها نیز امضاء شد.

بنابراین و با توجه به تفاهم‌های صورت گرفته اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی با ۵ شرکت بزرگ وارد کننده کاغذ، برای توزیع کاغذ با قیمت مناسب (محاسبه بر اساس دریافت ارز دولتی)، تمام نشریات فعال می‌توانند درخواست‌های خود را با ذکر مقدار مورد نیاز به این اداره کل اعلام کنند تا بعد از بررسی کارشناسی نسبت به معرفی برای دریافت کاغذ اقدام شود.

با توجه به ابلاغ صورت گرفته به ادارات ارشاد استان‌ها، نشریات استانی نیز می‌توانند درخواست‌های خود را به ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و یا خانه‌های مطبوعات استان ها اعلام کنند که پس از تجمیع، برای تامین به اداره کل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی ارسال می‌شود تا نشریات استانی دغدغه‌ای بابت تامین کاغذ مورد نیاز خود با قیمت مناسب نداشته باشند.

Comments are closed.