دومین کنفرانس ملی تحقیق و توسعه در مدیریت و اقتصاد مقاومتی

0

 دومین کنفرانس ملی تحقیق و توسعه در مدیریت و اقتصاد مقاومتی با همکاری دانشگاه ها و انجمن های علمی داخلی و بین المللی برگزار می شود.

به گزارش همایش نیوز، این کنفرانس در تاریخ ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۷ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیمای تهران برگزار می شود و پزوهشگران می توانند تا تاریخ ۱۵ آبان ۱۳۹۷ اصل مقالات خود را به دبیرخانه این همایش ارسال کنند.

از آنجایی که میان  “اقتصاد مقاومتی” و “مدیریت” ارتباط قوی و مداوم وجود دارد، متخصصان این کنفرانس محورهای مدیریتی را برای این مقوله در نظر گرفته اند و در این زمینه به داوری مقالات ارائه شده می پردازند. و به طور کلی محور های این همایش ۲۴ مورد است که عبارتند از: مدیریت عمومی، مدیریت صنعتی، مدیریت دولتی، مدیریت بازرگانی ، بازاریابی و فروش، مدیریت منابع انسانی، مدیریت تکنولوژی، تحقیق و توسعه، رهبری و رفتار سازمانی، کیفیت، بهرهوری و تعالی سازمانی، تولید، فرآیند و عملیات، مدیریت استراتژیک ، مدیریت تکنولوژی، کارآفرینی و اقتصاد کسب و کار، صادرات با رویکرد اقتصاد مقاومتی، مدیریت و اقتصاد در بیمه و بانک، رویکردهی نوین در اقتصاد جهان، مدیریت جهانگردی و گردشگری، مدیریت سیستم ها و فناوری اطلاعات، اقتصاد مقاومتی، حسابداری،مدیریت مالی، اقتصاد عمومی، اقتصاد خرد و اقتصاد کلان.

لازم به ذکر است تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه علمی سیویلیکا، سنجش و Crossref  نمایه می شود و گواهینامه بین المللی Avicence Cert از فرانسه ، کد DOI به مقالات پذیرفته شده و گواهینامه پذیرش یا حضور از پژوهشگاه فرهنگ و هنر اعطا می شود.

 اساتید، صاحب نظران، دانشجویان، کارشناسان، پژوهشگران و علاقمندان محترم در حوزه مدیریت، اقتصاد،کارآفرینی و اقتصاد مقاومتی برای اطلاعات بیشتر می توانند به اینجا مراجعه کنند.

Comments are closed.