پژوهشکده مدیریت و توسعه برگزار می کند: دومین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در علوم انسانی و روانشناسی در ۲۲ آذر ماه

0

به گزارش همایش نیوز، دومین کنفرانس ملی تحقیقات کاربردی در علوم انسانی و روانشناسی در محورهای متعدد آماده دریافت، داوری و پذیرش نهایی مقالات پژوهشگران است.
تحقیقات کاربردی در جستجوى کشف حقایق و واقعیت‌ها و شناخت پدیده‌ها و کشف قوانین علمی است. این امر بخصوص زمانی که درباره پیچیده ترین موجود یعنی انسان باشد بیشتر اهمیت می یابد. روانشناسی نیز به مطالعه فرآیندهای ذهنی انسان می پردازد وبا توجه به اینکه بر اساس روش های علمی می توان به ارتباط ذهن و روان آدمی با مفاهیمی نظیر رشد، سلامت، رفتارهای اجتماعی و .. پی برد، پژوهشکده مدیریت و توسعه درصدد برگزاری کنفرانسی با عنوان تحقیقات کاربردی در علوم انسانی و روانشناسی برآمده است.

این کنفرانس که برای دومین بار است در سطح ملی برگزار می شود،محورهای بسیار گسترده ای را دربرمی گیرد. از جمله این محورها می توان به کلیه زیر شاخه های علوم انسانی و مدیریت اشاره کرد و علاقه مندان به این حوزه می توانند مقالات خود را تا تاریخ ۱۲ آذر ۹۷ به دبیرخانه ارسال نمایند.

همچنین به اطلاع پژوهشگران علاقه مند می رسانیم این کنفرانس در تاریخ ۲۲ آذرماه ۱۳۹۷ با موضوع محوری روان شناسی و علوم انسانی در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می شود.

لازم به ذکر است تمامی مقالات پذیرفته شده در پایگاه علمی سیویلیکا، سنجش و Crossref نمایه می شود و گواهینامه بین المللی Avicence Cert از فرانسه ، کد DOI به مقالات پذیرفته شده و گواهینامه پذیرش یا حضور از پژوهشگاه فرهنگ و هنر اعطا می شود.

برای اطلاع بیشتر می توانید به اینجا مراجعه کرده و اطلاعات تکمیلی را دریافت نمایید.

 

Comments are closed.