استقبال خوب دانشگاه های برتر کشور از همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها

0

همایش آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله های حوزه برای اولین بار برگزار می شود و با استقبال خوبی رو به رو شده است.

به گزارش همایش نیوز، حسن طالبی کارشناس ارشد فلسفه و کلام و دبیر اجرایی اولین همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله های حوزه علوم انسانی اسلامی در خصوص این همایش به خبرنگار همایش نیوز گفت: این همایش که برای اولین بار برگزار می شود، با استقبال خوبی از سوی دانشگاه های برتر کشور رو به رو شده است.

وی درخصوص حامیان علمی این کنفرانس گفت:  دانشگاه های  تربیت مدرس، فردوسی مشهد، مازندران، امام رضا و علوم اسلامی رضوی برای همکاری اعلام آمادگی کرده و مجوز درج لوگو را داده اند. همچنین در حال فراخوان هستیم و به بیست دانشگاه فراخوان دادیم تا نماینده خود را معرفی کنند و بتوانیم در خصوص مباحث علمی همکاری کنیم.

ایشان درخصوص محور ها به خبرنگار همایش نیوز گفت: همایش در چندین محور اصلی است که عبارتند از:

فرصت­ها­ی تدوین پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه­ علوم انسانی-اسلامی، تهدیدهای تدوین پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه­ علوم انسانی-اسلامی، موانع تدوین پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه­ علوم انسانی-اسلامی، ضوابط و مقررات در خصوص پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه­ علوم انسانی-اسلامی ، میزان کاربست نتایج پایان‌نامه‌ها و رساله‌ها در حوزه­ علوم انسانی-اسلامی واخلاق پژوهش هم در نگارش پایان نامه و هم در اخلاق پژوهی ناظر بر فرآیندها.

وی در پایان  اعلام کرد با توجه به اینکه همایش در ۲ اسفند ماه برگزار می شود، برای دقیق تر شدن محور ها همچنان در حال بحث و مشورت هسستیم ومحور ها قطعی نشده است.

دبیر اجرایی اولین همایش ملی آسیب شناسی پایان نامه ها و رساله های حوزه علوم انسانی اسلامی در پایان تاکید کرد، این همایش توسط دانشگاه مذاهب اسلامی و تحت حمایت سیویلیکا در شهر تهران برگزار می شود. با توجه به اینکه این همایش به صورت رسمی برگزار می گردد، کلیه مقالات این کنفرانس در پایگاه سیویلیکا و نیز کنسرسیوم محتوای ملی نمایه خواهد شد.

Comments are closed.